ukОптовим покупцям


Купити акумулятори в Києві

TOPMAX AVTO: від лихих дев'яностих і до цього дня!

З акумуляторами ми почали працювати, коли більшість теперішніх українських автомобілістів ще прав не отримали - в далекому 1992 році. Тоді акумулятори ви могли купити від фірми АФСО (Акумуляторна Фірма Сервісного Обслуговування). У 2018 році ми серйозно розширили асортимент товарів і послуг, а заодно змінили "вивіску" на TOPMAX AVTO. Втім, під нею продовжує працювати все та ж команда, яка увірвалася на акумуляторний ринок України однією з перших.


Акумулятори онлайн від TOPMAX AVTO: 30 років в темі

Історична довідка: стартовий капітал нашої компанії на початку 90-х становив... $ 300. Починали, так би мовити, "в гаражі", прямо як Apple і Microsoft. Але досить швидко ми зайняли саме ту нішу, до якої прагнули. Входимо в першу п'ятірку середніх за величиною оптових українських компаній, що займаються акумуляторами, чим по праву пишаємося.

TOPMAX AVTO не дрібна фірма і не величезний маркетплейс. У цьому статусі вистачає позитивних сторін. Особливо для клієнта:

 • Ми - компанійські хлопці. Завжди розповімо, наприклад, чи підійде FORSE-60 на Toyota Corolla. Встановимо акумулятор при доставці і зробимо знижку за старий;
 • Сервісний центр акумуляторів в Києві. Є претензії до роботи фахівця з гарантії? Ми не роздули штат до пари сотень людей. Ви завжди можете звернутися за допомогою будь-до менеджера, хоч до директора;
 • Ніякого Дропшипінгу. Ви купуєте товар безпосередньо у нас. Ми ж і несемо всі гарантійні зобов'язання;
 • У нас дешевше ніж у офіціалів. Як на рахунок акумулятора для Porsche в кілька разів дешевше каталожного?

І, звичайно ж, майже тридцятирічний досвід. Цей товар - не їжа або косметика, тут реально розбиратися треба!


Славні дати і важливі факти

 • 1992 - заснування компанії під брендом AFSO акумулятори;
 • 2004 - офіційний дилер заводу ІСТА;
 • 2010 - офіційний дилер заводу ВЕСТА;
 • 2014 року - власна торгова марка OBERON на заводі ІСТА (що стала в 2016 році другим за популярністю брендом підприємства);
 • 2018 - зміна назви на TOPMAX AVTO.


Продаж автотоварів в Києві від компанії TOPMAX AVTO: ви знаєте до кого звернутися!

Насамперед, звичайно ж, літаки акумулятори. Але і зарядні, зарядно-пускові пристрої, автохімія, супутні товари - все це теж наш профіль. Потрібна одна-єдина пара двірників або ви готові зробити велике оптове замовлення на автомасло? Однаково раді всім категоріям клієнтів.

До речі, на рахунок клієнтів. Нам довіряють АвтоЛюкс, Імперіал Тобакко, АМІК, офіціали KIA, дистриб'ютори тракторної техніки JCB і Caterpillar, сотні інших будівельних, сільськогосподарських підприємств, перевізників та служб таксі. Що ще?

 • Купуючи "в іншому місці" ви, цілком можливо, придбаєте наш товар. У Києві та області з нами співпрацюють близько 30 фізичних магазинів, а також інтернет-майданчики. 
 • Приїжджайте і забирайте! 1500 свіжих батарей завжди в наявності на складі;
 • Гарантія, яка працює. Повернення товару - 90 днів. Заводський брак? Віддаєте старий і відразу отримуєте новий акумулятор;
 • Без коліс не залишитесь! Під час гарантійних розглядів даємо тимчасову АКБ;
 • Для нас всі свої. Заряджаємо і перевіряємо чужі батареї;
 • Більше ніж просто покупка. На весь термін служби "нашого" акумулятора надаємо сервіс АКБ, стартера і генератора.


Давайте свою адресу - інтернет магазин автотоварів TOPMAX AVTO.

У нас "гнучка" розвозка, географія якої включає Київську область. Потрібен акумулятор терміново-терміново? Організуємо оперативну доставку. А ще ми працюємо з різними перевізниками, для вашої зручності! Купити в інтернеті автотовари вигідно у нас ще й тому, що ви потрапляєте не на фірму одноденку, а на оптовий склад компанії TOPMAX AVTO - фірма, яка працює багато років, а значить має довіру покупців.

Хочете забрати товар самостійно? Без проблем. Запам'ятовуйте явки-паролі: купити акумулятори Сапернослобідський-Проїзд, 3.

Чекаємо вас. За акумуляторами і приладдям - це до нас.